אוכל גלילי

אוכל גלילי

אוכל גלילי אותנטי וטעים במיוחד

בקייטרינג זמן גליל מתמחים בהכנת והגשת אוכל גלילי אותנטי, משובח וכשר, צמחוני או בשרי, הנשען על מסורת רבת שנים ומצרכים מקומיים איכותיים וטריים. המזון מוצע בתפריט עשיר ומגוון שממנו כל אחד יכול לבחור במנות המתאימות לטעמו, לכיסו ולסגנון האירוע שלו. המנות המשובחות שללנו מוכנות ביד אמונה ומתוך אהבה ומסירות לבני אדם, והן יהפכו כל אירוע פרטי או עסקי להצלחה מובטחת

מהותו של האוכל הגלילי

אוכל גלילי שחברתנו מתמחה בהכנתו הינו מטבח גלילי מתבסס על המטבח הדרוזי עם תוספת של קינוחים ומגוון סוגי לחם כפרי ייחודי לצפון הארץ, המאפיין גם את המטבח הלבנוני והדרוזי. מדובר במטבח מסורתי הנשען על תרבות קולינרית מקומית בת מאות שנים, בה יש חלק נכבד לחומרי גלם מקומיים, עונתיים, טריים וייחודים לחבל הארץ זה, כדוגמת שמן זית, עולש, סומק, אזוב, קצח, עכוב, חוביזה, עלי גפן ורימונים, ועוד מגוון צמחים ועשבי תיבול מקומיים. המטבח הגליל עשה לו שם עולמי בזכות בריאותו ואיכות טעמיו, המורכבים משפע של מנות עשירות בטעמים ותבלינים, שהינן בריאות וקלילות. המנות כוללות בין היתר מגוון גדול של סלטים, חומוס, טחינה, בשר כבש ובקר, ירקות ממולאים וקינוחים מסורתיים כמו בקלאווה וכנאפה.

 

מטבח גלילי אותנטי

שלא כמו חברות קייטרינג ישראליות אחרות, המנסות להתחקות, לגלות ולהבין כיצד יוצרים מטבח גלילי, חברתנו אינה מתקשה בגיבוש זהות זו בהיותה מבוססת על מטבח אותנטי מקורי. הידועה בסביבתה כבשלנית מעולה וידיעותיה ויכולותיה הקולינריות הגבוהות עוברות במשפחתה מדור לדור במשך מאות שנים. כל זאת, לצד אהבה גדולה לאוכל ולאירוח, יוצרים בישול גלילי בייתי ובריא עם מוצרים טריים ומקומיים שאין שני לו.

שפע של מנות גליליות

על ידי הזמנת שירותי הקייטרינג שלנו תזכו בתפריט איכותי, עשיר ומגוון המציע  שפע של מנות גליליות משובחות, מהן כל אחד יכול לבחור את אלו המועדפות עליו. מדובר במנות כדוגמת מיני קובה, קבב טלה, טחינה ירוקה, ירקות בכבישה ביתית, מאפים ופיתות ביתיות המוכנים בטבון במקום, עלי גפן ממולאים, טבולה עם רימונים, מנסף כבש, חומוס גלילי מג’דרה מקומית, ספיחה, פטוש עם סומק, פריקי עם צנוברים, וקישואים ממולאים.

 

למידע נוסף - צרו קשר

הטבות משתלמות

שריינו עכשיו תאריך וקבלו הטבה משתלמת במיוחד.