אילו יתרונות קיימים בהפקת אירועים בטבע

הפקת אירוע בטבע יכול לתת ביטוי לכל מה שתמיד חלמת עליו שדיימנת את החתונה שלך. במדריך הבא אסביר מה הם היתרונות של חתונה בטבע ולמה חתונה תענה על כל הציפיות ואף תעפיל עליהן.

“הבת שלי לא תתחתן באולם שמחות”
“אז איפה שתתחתן? באולם התעמלות?”
“ביער”
“ביער? מה היא כיפה אדומה?”

(חתונת הדמים – הגשש החיוור)

מאז מערכון הקאלט ההוא, עברו הרבה מים מתחת לגשר וסדרי עולם השתנו. בדיוק כמו שהקומדיה בארץ התפתחה אל מעבר לגבולות ההומור האירופאי הארוך עם הפאנצ’ים שמגיעים חודש אחרי שהמערכון התחיל, כך התפתח גם תחום אירועי השמחה. חתונה לא חייבת להתקיים באולם שמחות (וגם לא באולם התעמלות), התפריט לא חייב להיות חד גוני וקבוע, הוא לא חייב להיות בשרי, ויש לא מעט אפשרויות לשנות ולהתאים את האירוע שלך למה שאת באמת אוהבת, כמו קייטרינג חלבי למשל.

האולם הוא אותו אולם והאירועים הם אותם אירועים, אבל יציאה פתאומית מגבולות הגזרה של אולמות אירועים אל חיק הטבע, חיבור בין אדם לבין המקום בו הוא חי, כל אלה הם הרבה יותר מסתם בדיחה ישנה של הרכב קומיקאים שהתפרק מזמן. אם גם אתה חושב על חתונה בטבע, קבל כמה טיפים חשובים שיגרמו לך לוותר על הצנחת הכלה ישירות לחופה רק בשביל לעורר רגש אצל האורחים שבעיי האירועים.

למה לבחור באירוע בטבע?

אירוע באולם גורם למצב ברירת המחדל של האורחים להיות ישיבה. לטבע יש חוקים משלו, וגם אורחים שבוחרים לשבת במהלך האירוע נהנים מחוויה שונה לגמרי מישיבה ממושכת סביב שולחן בתוך האולם. קייטרינג בטבע לאירוע כמו חתונה למשל, יכול להיות ההבדל בין עוד חתונה שהאורחים שלכם יזכרו במעורפל, לבין חתונה בלתי נשכחת.

האורחים מסתובבים ונהנים

זוגות רבים בוחרים לשלב באירוע שלהם חופה תחת כיפת השמיים ובמיד לאחר מכן, הברחה בהולה של האורחים אל מתחת לכיפת השנדלירים של האולם. דוכני מזון לאירועים יכולים לעזור לכם להתגבר על הצורך בכיפת השנדלירים הזו, להשאיר את אולם השמחות לאחרים, ולגרום לאירוע שלכם להיות האירוע אותו איש לא ישכח. אתם יכולים לבחור את הנוף, בין אתם רוצים להתחתן בחוף הים, בקרחת יער, או בכל מקום אחר (בכפוף לאישור הרשות המקומית או המועצה האזורית כמובן).

את בוחרת את סוג האוכל שאת רוצה

אולמות אירועים רבים מציעים מגוון מצומצם של מנות ושל סוגי אוכל ממנו את יכולה לבחור את המנות לאירוע שלך. אם את רוצה לקבל את החופש לבחור בדיוק את המנות שאת רוצה, כמו אוכל מרוקאי לאירועים למשל, את יכולה לעשות את זה. את לא חייבת להיות שבויה של הקונספציה החד גונית של אולמות האירועים, זאת החתונה שלך, מגיע לך שהיא תיראה בדיוק כמו שתמיד חלמת.

למידע נוסף - צרו קשר

הטבות משתלמות

שריינו עכשיו תאריך וקבלו הטבה משתלמת במיוחד.