להזמנות חייגו: 052-4673792
  • w-facebook

קייטרינג לבת מצווה

שירותי קייטרינג לבת מצווה - מקצועיים ואיכותיים

 

במזל טוב, בתכם הגיע לגיל מצוות ואתם רוצים כמובן לערוך לה חגיגית בת מצווה איכותית וייחודית, שתסמל באופן מכובד ונאות את חשיבות המועד ואת שמחתכם. אחד הפרמטרים העיקריים שישפיעו על הצלחת האירוע הוא ללא ספק טיב ואיכות האוכל שיוגש בו. לכן, קיימת חשיבות גדולה לבחירה נכונה של קייטרינג איכותי ומקצועי כפי שחברת זמן גליל מציעה. חברתנו מתמחה בהפקות עבור חגיגות בת מצווה ומציעה שפע של מנות טעימות בהתאמה אישית מלאה.

 

קייטרינג גלילי מגוון ומשובח

 

הזמנת שירותי קייטרינג לבת מצווה מחברתנו תעניק לכם מזון גלילי מגוון ומשובח, ממנו כל אחד יוכל לבחור את התפריט והמנות המתאימים לו ולקהל אורחיו. הקייטרינג שלנו מאושר על ידי משרד הבריאות, נושא בתעודת כשרות ומציע תפריט בשרי או צמחוני. כך למשל, תוכלו להזמין מאתנו שפע של מנות בשריות לרבות סטייק פרגית, קבאב טלה בייתי, נקניקיות משובחות ו/או פרגית צעירה עם מילוי פריקי. כמו כן, תוכלו ליהנות משפע של סלטים קרים וחמים, ביניהם חומוס גלילי עם צנוברים, טבולה עם רימונים, חציל מעושן בטבון, סלט ערבי קצוץ דק ועגבניות חמות בשמן זית. מעבר לכך, יש לנו עוד שפע של מנות ראשונות ועיקריות, מאפי טבון וקינוחים, המוגשים לצד שתייה קלה קרה וחמה.

 

שירות קייטרינג בכל מקום

 

מלבד הספקת תפריט משובח ומגוון לבת המצווה, חברתנו גם אמונה על הפקת כל צרכי האירוע הנדרשים עבורכם. אנו מחזיקים בכל הניסיון, הידע, הקשרים עסקיים, הציוד וכוח האדם כדי לדאוג לכל צרכי ארגון והפקת האירוע. הליווי מתחיל בתכנון האירוע ביחד עמכם בהתאם לצרכי ורצונות בעלי השמחה, מיקום האירוע וגודלו, ומאפייני קהל היעד. לאחר מכן, אנו ממשיכים בהספקת, הובלת, התקנת והצבת כל הציוד הנדרש במקומו, בין אם מערכות הגברה וקירור, או מערכות ישיבה מפנקות. יש לציין כי שירותי קייטרינג לבת מצווה שחברתנו מספקת מוצעים בכל מקום ובכל תנאי השטח. בין היתר, עימנו תוכלו להזמין שירותי קייטרינג לבת מצווה בבית, בפארק או חצר. כמו כן, חברתנו עתירת ניסיון בהפקת אירועי בת מצווה בטבע, בין אם בחורשה או בעיר, בשדה חרוש, על צלע הר או על שפת הים. בנוסף, אנו יכולים לספק את הצרכים בכל קנה מידה של אירוע, החל בבת מצווה אינטימית וביתית ועד לחגיגה מפוארת ורבת משתתפים.

 

הזמנת קייטרינג לבת מצווה

 

להזמנת קייטרינג לבת מצווה עם מעטפת שירות מקיפה בהתאמה אישית מלאה, צרו קשר עם זמן גליל בטלפונים 052-4673792 ו- 04-8883000.