להזמנות חייגו: 052-4673792
  • w-facebook

הפקת אירועים בטבע

הפקת אירוע בטבע על הצד הטוב ביותר


אין ספק כי לאירועים בטבע יש איכות מיוחדת משלהם, שאף אולם או גן אירועים מוסדר לא יכול להתחרות בהם. יחד עם זאת, יש לדעת כי הפקת אירוע בטבע דורשת תכנון מקיף והתארגנות מתאימה מבחינת לוגיסטיקה, ציוד, תפעול ואוכל. כלומר, בין אם מדובר אירוע עסקי או פרטי, על מנת שיתרומם לכדי הפקה מוצלחת יש צורך בהשקעה מרובה. על מנת להקל ולייעל הפקת אירועים מסוג זה, אנו בזמן גליל מציעים את שירותינו המקצועיים בכל רחבי הארץ, לכל סוג של אירוע ובכל קנה מידה - החל מעשרות בודדות של מוזמנים ועד לאירועים עם מאות משתתפים.

ידע וניסיון מקצועי בהפקת אירועים

מאחורי מנהלי קייטרינג זמן גליל עומד ניסיון רב של יותר משני עשורים בכל הקשור לצרכי הפקת אירועים בטבע. לאורך השנים צברנו ניסיון בארגון אירועים עסקיים ופרטיים, ימי חברה וטיולי שטח, וזאת לצד ידע עשיר בתחומי המסעדנות, האירוח וארגון אירועי קייטרינג בשטח. איכויות אלו מאפשרות לנו לספק לכם פתרונות יעילים ואיכותיים להפקת אירועים בטבע, בתנאי שטח שונים ומגוונים ברחבי הארץ. מדובר בפתרונות הכוללים בין היתר אפשרויות ישיבה ואירוח במגוון סגנונות ועלויות, וכן פריסת ציוד האירוע ותפעולו ביעילות וברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש.

מטבח גלילי אותנטי-מסורתי

לצד מתן פתרונות מעשיים להפקת אירוע בטבע, אנו בזמן גליל גם מעניקים ללקוחותינו מטבח גלילי אותנטי ומשובח, כשר וטעים. מדובר במטבח  דרוזי ביתי הנשען על ידע מסורתי שעובר מאם לבת לאורך הדורות, ומספק לכם שלל מזונות ותבשילים מיוחדים ושורשיים. התפריט האיכותי שלנו כולל שלל מנות פתיחה, סלטים, מנות בשריות וצמחוניות, תוספות, קינוחים ,פירות העונה,  שתייה קלה, קרה וחמה. המבחר העשיר מאפשר לכל אחד לתכנן ולבנות תפריט העונה על טעמו, צרכיו ותקציבו.

הפקות מקצועיות בטבע לשלל צרכים ואירועים

שירותי ההפקה, האירוח והקייטרינג בטבע שאנו מציעים מתאימים לקשת רחבה של צרכים וסוגי אירועים. כך למשל, באמתחתנו מצויים הידע והניסיון הדרושים להפקת חתונות בטבע עם דוכני מזון שונים, הכוללים דוכן לסלטים ביתיים, סלטים מיוחדים, דוכן טבון, בשרים על האש, תבשילים  ותוספות ביתיות, דוכן ממולאים, דוכן פלאפל ודוכן שתייה חמה על גחלים. בנוסף, אנו מתמחים באירועי בר ובת מצווה בטבע, בקייטרינג צמחוני, בהפקת אירועי חברה, ובהפקת ארוחות בוקר טעימות בטבע.

להזמנות ומידע נוסף

המעוניינים לדעת עוד על שירותי הפקת אירועים בטבע מוזמנים ליצור קשר עם זמן גליל בטלפונים 052-4673792 ו- 04-8883000. פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישת היכרות ולתחילתה של עבודה משותפת, פורייה ומוצלחת.