להזמנות חייגו: 052-4673792
  • w-facebook

אירוע בר מצווה בטבע

הפקה מוצלחת וייחודית של אירוע בר מצווה בטבע

 

חגיגת בר המצווה הינה מאורע ייחודי ומרגש, הן לבעל השמחה והן לבני משפחתו. על כן, נהוג לציינה באירוע מיוחד שאליו מוזמנים בני משפחה וחברים. על מנת לזכות בבר מצווה ייחודי ומהנה באמת, אנו בקייטרינג זמן גליל מציעים לכם להפיק אירועים אלו בטבע באופן איכותי ומקצועי עם תוכנית מלאה, אוכל משובח ואירוח מושלם.

 

היתרונות של הפקת בר מצווה בטבע

 

כל אחד רוצה להעניק לילדו אירוע בר מצווה ייחודי ומהנה, שיהווה נקודת פתיחה טובה להמשך דרכו כמתגבר וכאיש צעיר. ההגעה ליעד זה בהחלט אפשרית באמצעות הפקת האירוע בטבע עם חברתנו. את ההפקות ניתן לקיים בשלל מקומות ואתרים ברחבי הארץ, אשר יעניקו לאירוע קסם ייחודי וערך מוסף. למעשה, הטבע מעניק כר בלתי נדלה של מרחב לפעילויות ואטרקציות, החל ממשחקים מאתגרים ועד ללינה בשטח עם מדורה וחברים טובים של ילדכם.

 

ארגון כל צרכי ההפקה

 

בזכות הניסיון והידע הרב שלנו בפריסת אירועים בשטח, החל מחתונה ועד לאירוע עסקי, עם הזמנת שירותינו עבור הפקת אירוע בר מצווה בטבע תזכו למענה מקצועי, איכותי ומקיף. זהו מענה הפותר כל צורך ובעיה לוגיסטית, ונשען על ידע וניסיון רב, קשרי עבודה עם ספקים מובילים, ציוד מתקדם וצוות מיומן ומסור. הליווי שלנו מתחיל כבר בשלב תכנון האירוע והתאמתו למיקום מבוקש, כמות ואופי מוזמנים, וממשיך ביכולות לוגיסטיות יעילות המאפשרות התארגנות מהירה בשטח בכל הקשור לציוד, תשתיות ומקומות ישיבה. כמובן, יכולת אלו מתבטאות גם באירוע עצמו עם שירות מצוין ואוכל משובח, המשולבים עם מגוון פעילויות מהנות.

 

אוכל נהדר ומגוון

 

האורחים שלכם יזכו למזון משובח ומגוון הנשען על מטבח גלילי אותנטי וכשר, אשר מספק מענה רחב לכל צורך וטעם, הן עבור מוזמנים צעירים והן עבור המבוגרים. למען מטרה זו אנו מספקים תפריט איכותי ורחב יריעה הנשען על חומרי גלם טריים ואיכותיים, שמציע בין היתר דוכני פלאפל, עמדת בשרים על האש, דוכני סלטים, דוכן טבון, תבשילים ביתיים, שפע של ממולאים, משקאות קלים ואלכוהוליים וקינוחים טעימים. מהמגוון הגדול כל אחד יכול לבחור במעדנים שאותם הוא אוהב ולאכול בנוחות על גבי שולחנות, ספות פוטון או כריות פוף.

 

תוכנית פעילות מהנה ומאתגרת

 

מלבד אוכל מעולה ואירוח מושלם אנו מציעים גם להפיק עבורכם תוכנית פעילות מהנה, בהתאם לאופי ולרצונות של בעל השמחה וחבריו. כך למשל, תוכלו לבחור בתוכנית בר מצווה אתגרית עם שלל משימות, תחנות ומשחקים בשטח, אשר יאפשרו לצעירים שבחבורה לפרוק את כל מטעני האנרגיה שלהם באופן יצירתי, מגבש ומהנה. כמו כן, נדאג לתכנן פעילויות אלו בתיאום מלא עם הרצונות שלכם ושל ילדכם, ולהפעילן באופן מוצלח ומקצועי כך שייחרטו בזיכרון המשתתפים כאירוע חווייתי במיוחד.

 

הזמנת אירוע בר מצווה בטבע

 

להזמנת אירוע בר מצווה בטבע ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עוד היום עם זמן גליל בטלפונים 052-4673792 ו- 04-8883000.